הדס מנור - סטודיו בוטיק לעיצוב שמלות כלה

המכפלת הראשונה                 

את השמלה הראשונה שלי תפרתי… לעצמי. הייתי כמעט-כלה צעירה, נרגשת, מוצפת בחלומות ובתקוות ורוצה את השמלה שתשקף בדיוק את כל זה. אבל בשום מקום לא מצאתי שמלה כזאת. אז לקחתי דף נייר ועיפרון ויצרתי לעצמי את השמלה האחת. השמלה שלי. עם השמלה הזאת התחלתי את המסע שלי לזוגיות עם גלעד, ואת המסע שלי ליצירה משותפת עם כלות נרגשות ומלאות חלומות כמו שאני הייתי, ממש אתמול.

הסטודיו

סטודיו הדס מנור קיים מאז שנת 2001, וליווה מאות כלות עד היום. הסטודיו הינו סטודיו בוטיק, המתייחד בתהליך אישי ומשתף של הכלה והמעצבת, ביצירתיות ובמגוון חומרים רחב מותאם לאופי ולטעם של כל כלה: משמלות רקומות מוקפדות ואציליות ועד לשמלות קלילות עשויות שיפון. בלב התקופה העמוסה של ההכנות לחתונה מציע הסטודיו אי של יופי ונעם, וחוויה נשית, אישית ואמנותית.

השמלה

עיצוב השמלה הוא תהליך אישי מרתק, שבו מחשבות ותחושות מקבלות ביטוי בגזרה ובחומר.

בכל שנה יוצר הסטודיו מספר שמלות כלה חדשות בהשראת החידושים באופנת שמלת הכלות. כך תוכלי לבחור בין התאמה אישית של שמלה מהמגוון הקיים, לבין עיצוב ותפירת שמלה חדשה ממגוון התחרות והבדים הקיים בסטודיו, בתהליך משותף עם המעצבת.

לאחר מציאת שמלת הכלה תוכלי להתאים תכשיט מקולקציית הבית של תכשיטי גולדפילד, העשויים ברוח השמלות ומשלבים נוסטלגיה רומנטית בחומרים חדשניים.